понеділок, 21 січня 2019 р.

Україна - Соборна держава

22 січня- День Соборності України.Цьогоріч ми відзначаємо 100 років з дня проголошення Акта Злуки, за яким розрізнені українські землі та народ об`єдналися в єдину незалежну українську державу. Складна історія нашої держави, але дуже цікава.

Саме з цієї нагодибібліотека-філія № 1 провелагодину державності «Велич України в її Соборності».Учасниками заходу були учні ЗОШ № 5,10-А клас (вчитель історії Лариса Альошина).

/Files/images/bbloteka/P1222663.JPG

Ведуча Світлана Галушук розповіла про історичні події, що передували об`єднанню УНР і ЗУНР в єдину державу, про сподівання та віру народу, що єдина соборна українська держава стане гарантом загальнонаціональних інтересів усіх українців.

Лариса Ростиславівнависвітлила довгий і тернистий шлях України до соборності, діяльність УНР та її очільників, пригадала видатних українців.

/Files/images/bbloteka/P1222680.JPG

вівторок, 19 березня 2019 р.

Книжкове свято у бібліотеці

Щороку чарівна весна, у березні, приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це свято із дуже давніми традиціями не лише не втратило свого значення, але й набуло особливого змісту для кожного читача. Протягом тижня на дітей чекають дивовижні мандрівки неосяжним всесвітом цікавих книг.

18 березня, на відкриттяТижня дитячого читання "Запрошує весна у світ книжковий"до бібліотеки-філії № 1 Нововолинської ЦБСна книжкове свято «До нас у гості завітай і книгу з святом привітай»завітали учні 2-Б класу ЗОШ № 5 разом з класоводом Аллою Олексіївною Вавринюк.

/Files/images/bbloteka/P3192712.JPG

Бібліотекарі познайомили дітей з історією виникненнякниги, пригадалиправила поводження з нею.

/Files/images/bbloteka/P3192716.JPG

Учнірозповідали,які книги вони прочитали, декламували вірші, зіграли сценку«Книжкова лікарня», прийняли участь у вікторині.

/Files/images/bbloteka/P3192764.JPG

Весело й грайливо закінчилося свято, але не закінчується зустріч з книгою.

середа, 17 квітня 2019 р.

Екологічна мандрівка

Все що нас оточує – повітря, сонце, зорі, степи, луки, ліси, моря, тварини -Природа. Ми й самі є частиною природи. Тому нас турбують зміни, які відбуваються в ній. Хіба не заслуговує вона нашої любові? Але на сьогодні ми маємо значну кількість свідчень про те, що людина не є бережливим господарем, а є самовпевненим землевласниками.

Щороку в третю суботу квітня відзначається День довкілля. Це свято дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо.

Напередодні бібліотека-філія № 1 Нововолинської ЦБС спільно зучнями5-Б кл. ЗОШ № 5,вчитель Р. О. Вітюкорганізували і провелиекологічну мандрівку «У природи постать чарівна».

/Files/images/bbloteka/IMG-3412004d68a026432bd56170b5f59e6a-V.jpg

Ведуча Світлана Галушук цікаво і змістовно розповіла учням, як поводити себе на природі, що може зробити кожна людина, аби зберегти природу, про цікавий світ рідної природи.

Під час заходу дітям пропонувалися загадки, прислів`я, жартівливі тести, кросворди, різноманітні питання вікторини і варіанти відповідей, які допомогли активізувати увагу, пам`ять, логічне мислення.

Активними учасниками мандрівки булиЄлизавета Хандрук, Ярина Сак, Арсеній Наумчук, Андрій Романенко, Поліна Макаренко, якічудово продемонстрували свої знання по даній темі.

/Files/images/bbloteka/IMG-b921cc31a7eedd498f4a04957d675909-V.jpg

четвер, 13 червня 2019 р.

Гра-загадка у бібліотеці

Скарбницею духовних багатств людства, однією з найміцніших ланок, що поєднують минуле, сучасне і майбутнє є книга.

У бібліотеці-філії № 1 Нововолинської ЦБС Світлана Галушук провелагру-загадку «Якщо автора я знаю, швидко книгу вибираю».На захід запросили учнів та вихователів ЗОШ № 5 дитячого табору «Олімп» загону «Романтик» (5-6 кл., І. В. Головачова, Т. М. Касьян).

Ведуча заходу познайомила і надала повчальну інформаціюучнямпро каталоги, які бувають каталоги в бібліотеці, як знайти книги у ньому, і як розміщені картки.

/Files/images/bbloteka/P6142797.JPG

За допомогою гри діти взялиучасть у різноманітних конкурсах і змаганнях.Учні розділилися на дві команди синіх і жовтих. Їм було запропонованодізнатися за допомогою алфавітного каталогу чи є в бібліотеці книги Сашка Дерманського, Жюль Верна, Лесі ВороніноЇ, Володимира Рутківського,хто швидше їх знайде. Діти жваво почали здійснювати пошук книг за допомогою абеткового каталогу, шукати авторів і їх книги. Перемогу отримала команда жовтих,вони швидше зорієнтувалися проявили свою кмітливість і ерудицію.

/Files/images/bbloteka/P6142835.JPG

середа, 16 жовтня 2019 р.

Інформаційний бібліогід у бібліотеці

2019 рікоголошено роком Китаю в Україні.Китай – одна з найцікавіших і найзагадковіших країн на планеті. Своїми численними культурними традиціями, безліччю таємниць і загадок притягує ця країна.

У бібліотеці-філії № 1 Нововолинської ЦБС цікаво і змістовно пройшовінформаційний бібліогід «Цікаві факти про Китай та китайців».

Слухачами заходу були учні 9-А класу ЗОШ № 5 (класний керівник Р. О. Вітюк).

Завідувач Світлана Галушук ознайомила школярів з багатою історією і культурою, сучасною і економічно розвиненою країною, яка подарувала світові чимало винаходів, якими ми всі користуємося і по цей день та маловідомими фактами про Китай.

Кiлькiсть переглядiв: 183

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.