Історія бібліотеки

/Files/images/bbloteka/image.jpg

Історія шкільної бібліотеки розпочалася з моменту відкриття школи 1984 р.

З моменту відкриття школи, бібліотека містилася у невеличкій кімнаті. Для зберігання книжок було відведено декілька стелажів, кількість яких поступово збільшувалась.

На сьогодні бібліотека нараховує дві кімнати: перша - виконує функцію читальної зали та місця обслуговування вчителів та школярів, а також для зберігання художньої літератури; друга – для зберігання фонду підручників.

Фонд бібліотеки комплектувався літературою по всіх галузях науки і техніки. Паралельно йшло комплектування художньою і науково – популярною літературою. З кожним роком поступово збільшувався фонд бібліотеки новими виданнями, а шкільний бібліотекар став першим порадником у пошуках літературних новинок. Всі учні та вчителі школи мали чудову нагоду бути першими читачами новинок літератури.

Історія бібліотеки - невід'ємна частина історії школи. З перших днів велика увага приділялася шкільній бібліотеці. Поступово бібліотека ставала все важливішою, бо кожен захід, який проводився у школі, будь – то педрада чи батьківські збори, свято Букваря чи Останній дзвоник, потребував належної підготовки.

Регулярно готували тематичні виставки книг, підбирали літературу.

Протягом 35 років існування шкільної бібліотеки змінювались і її працівники.

Всі вони мали величезний талант гуманності, насамперед до дітей та безмірну любов до своєї праці. Своє дбайливе ставлення до книги, в якій вони вбачали свого вірного і незмінного друга, прививали своїм читачам.

Довгий час в бібліотеці працювала завідуюча бібліотекою Гунько Л.Є., разом з бібліотекарем Кужель Л.М.

У 1989 році на посаду завідуючої бібліотеки була призначена Суржик Л. І., яка працює й донині.

/Files/images/bbloteka/DSCN0173.JPG

На даний час читачами бібліотеки є 628 учнів і 65 працівників школи. Фонд бібліотеки налічує художньої літератури 16515, підручників - 10742.

Фонд бібліотеки постійно поповнюється підручниками.

Свою роботу шкільна бібліотека намагається скерувати так, щоб всіляко сприяти у забезпеченні навчально-виховного процесу школи, піднятті іміджу бібліотеки як інформаційного центру школи.

«Бібліотека – це відкритий стіл ідей, за який запрошений кожний»
Кiлькiсть переглядiв: 174

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.