• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 11 клас взяв участь у профорієнтаційному квесті "Твій вибір"!

11 клас взяв участь у профорієнтаційному квесті "Твій вибір"!

2016-12-02

«Вдало обрана професія – крок до успішної кар’єри».

2 грудня в рамках проведення профорієнтаційного квесту третього етапу «Твій вибір» фахівці Нововолинського міського центру зайнятості відвідали Нововолинську загальноосвітню школу №5. Під час зустрічі з учнями 11-х класів спеціалісти центру звернули увагу на те, що необґрунтований спонтанний вибір професії може призвести в майбутньому до розчарувань, тому щоб уникнути помилок, необхідно зважити всі «за» і «проти», робити вибір свідомо, брати до уваги поради батьків, учителів, які мають досвід і практику, але прислухатися до себе.

З метою моделювання окремих аспектів професійної діяльності та ознайомлення з вимогами професій була проведена профорієнтаційна гра «Вакансія». Суть завдання полягала у визначенні основних професійно значущих якостей, якими повинен володіти представник обраної професії, щоб отримати роботу. Під час «співбесіди» молодь вдосконалила не лише комунікативні навички, але і «приміряла» професію, ще раз переосмисливши, що кожен вид діяльності вимагає набір відповідних якостей для успішного виконання майбутніх посадових обов’язків.

Корисною для майбутніх випускників стала й інформація про стан ринку праці, актуальні вакансії, навчальні заклади. Зацікавила учнів інформація про можливість інтернет - тестування за європейською методикою «Magellano Університет».

Працювала з учнями провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Оксана Самолюк.

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi