Вітаємо усіх учасників навчально-виховного процесу з Першим Вересня!

У День знань, 1 вересня, подвір’я нашої школи наповнилося радісним гомоном. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.

Традиційно першим привітав зі святом усіх присутніх директор школи Василь Федотович. Не обійшлося і без нагород. Грамоти обласного управління освіти за перемоги у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад вручила методист міського методкабінету управління освіти Савчук Лідія Матвіївна.

Із особливим трепетом усі присутні вслухалися у мелодію Дзвоника, адже незабаром почнуться уроки, турніри, олімпіади, конкурси та змагання.

За традицією батьки благословили першокласників, щоб шкільна дорога, на яку вони тільки ступають, була доброю та легкою.

Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів.

Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!

/Files/images/_DSC0036.jpg/Files/images/_DSC0075.jpg/Files/images/_DSC0165.jpg/Files/images/_DSC0037.jpg/Files/images/_DSC0032.jpg/Files/images/_DSC0119.jpg/Files/images/_DSC0052.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 164

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.